PROGRAM TANITIM

AIMP 4.60.2146

AIMP

AIMP, en sevdiğiniz müzikleri olağanüstü bir ses kalitesiyle dinlemenizi sağlayan güçlü bir ses oynatıcısıdır. Görünüşü, başka bir klasik müzik çalarınkine benziyor (Winamp).

Program 18 bant ekolayzer, ritmik görsel efektleri görüntülemek için bir görselleştirme penceresi ve ses dosyalarınızı düzenlemek için bir çalma listesi editörü içerir. Güzel bir solma efekti, şarkı listenizi sonsuz bir müzik döngüsüne benzetir ve kullanışlı bir ses seviyesi normalleştirme özelliği, parçalar arasında sert ses seviyesi değişikliklerini önler. Ayrıca, oyuncuların ana fonksiyonları genel kısayol tuşları ile kolayca kontrol edilebilir.

Müzik çalmanın yanı sıra, AIMP, bilgisayarınıza herhangi bir ses kaydetmenize, ses dosyalarını bir formattan diğerine dönüştürmenize ve etiketleri görüntülemenize veya düzenlemenize de olanak tanıyan üç ekstra yardımcı program sunar. AIMP tanınmış ses motoru BASS’e dayanmaktadır, bu nedenle yeni eklentileri (programdaki eklenti kitaplığından) bağlamak ve oynatıcılar işlevselliğini genişletmek kolaydır.

AIMP 4.60.2146’daki yenilikler:

  • Yaygın: yerelleştirmeler güncellendi
  • Eklentiler: AlbumArt Görselleştirme – artık eklenti albüm resmini orijinal çözünürlükte oluşturmak için kullanılıyor
  • Sabit: ses dönüştürücü – Monkey’in Ses kodeğini kullanarak dosyayı kodlamaya çalışırken bir hata oluşuyor
  • Sabit: akıllı çalma listesi – aynı anda birden fazla dosya için çalma listesindeki derecelendirmeyi değiştirmede güncellenmeyen kullanıcı derecelendirme ölçütlerine göre akıllı çalma listelerinin içeriği
  • Sabit: eklentiler – MyClouds – OneDrive bulut sürücüsü için alt klasörler gösterilmiyor
Daha Fazla Göster