PROGRAM TANITIM

Clip Board Master 4.8.6

Pano Ustası

Pano Master, Windows için bir çoklu panoya programıdır. Windows panosuna bir şey kopyalarsanız, Clipboard Master bunu not alır. Clipboard Master ile sadece metinleri değil aynı zamanda görüntüleri, dosyaları ve klasörleri de kopyalayabilir, yapıştırabilir, toplayabilir, düzenleyebilir ve saklayabilirsiniz. Tüm Windows programlarında çalışır. Bu, herhangi bir Windows programından metin, görüntü, dosya ve klasörleri kopyalayıp bunları herhangi bir Windows programına yapıştırabileceğiniz anlamına gelir. Clipboard Master, 10.000 girişe kadar saklar.

Clipboard Master ile şunları yapabilirsiniz:

Herhangi bir Windows programından içerik kopyalayın

  • Herhangi bir Windows programından metin ve görüntüleri (ayrıca birden fazla) kopyalayabilir, toplayabilir, düzenleyebilir ve saklayabilirsiniz.
  • Önceki kopyalar – dahili Windows kopyala ve yapıştır işlevinin aksine – saklanır: örneğin, bir belgeden birden fazla cümle kopyalayabilir ve daha sonra ayrı cümleleri başka bir programa yapıştırabilirsiniz.
  • Clipboard Master birden fazla kopyayı saklayabildiğinden, Clipboard Master ayrıca size toplanan kopyaları ayrı panolarda düzenleme seçeneği sunar. Örneğin, sıkça ihtiyaç duyulan metin şablonlarının bir arşivini oluşturabilirsiniz. Sıkça ihtiyaç duyulan kod şablonlarının bir arşivi, programcılar için de çok faydalı olabilir.
  • Clipboard Master, Windows panosundan birden fazla girişi kendi listesinde saklar. Ayrıca daha önce Windows panosuna kopyaladığınız birden fazla girişi bir kerede yapıştırabilirsiniz.

Herhangi bir Windows programına içerik yapıştırın

  • Clipboard Master ile, herhangi bir Windows programına metin ve görüntüleri (ayrıca birden fazla) yapıştırabilirsiniz.
  • Clipboard Master çoklu panoyu kullanarak, sadece son kopyayı yapıştıramazsınız, önceki kopyaları da kullanabilirsiniz. Kopyalarınızdan tek bir girişi yapıştırabilir, herhangi bir sırayla girişleri yapıştırabilir veya aynı anda birden fazla girişi yapıştırabilirsiniz.
  • Clipboard Master neredeyse tüm Windows programlarını desteklediğinden, formları otomatik olarak çoklu pano ile doldurabilir veya toplanan metni Excel tablo hücrelerine dağıtabilirsiniz.
  • Clipboard Master, mektuplar ve e-postalar için sıkça ihtiyaç duyulan birçok metin şablonuyla birlikte gelir.

Clipboard Master 4.8.6’daki yeni özellikler:

Sabit hatalar ve sorunlar:

  • Güvenli şifre ile düzeltilen hata: bazen öğeler doğru şekilde deşifre edilmedi
  • Güncelleyici, son sürümde bir hata kutusu gösterdi