Wordpress

Gelişmiş Anket WordPress Full Download

LIVE PREVIEWBUY FOR $17

Gelişmiş Anket herkes oluşturmak ve etkin bir şekilde sandık başına yönetmek sağlam henüz tam bir WordPress eklentisi. Bu eklenti, mesajlar, WordPress sayfaları ve widget anketler göstermek için inşa edilmiştir. Her ankette çeşitli ayar seçenekleri ile birlikte, Gelişmiş Anket ayarlama işlemi sırasında size yardımcı olan bir kullanıcı dostu bir arayüz tasarımı var.

Gelişmiş Anket güçlü özelleştirilebilir ve esnektir. 8 güzel temalar dışında, anket öğelerin renk veya metin değiştirmek için seçenekler ton vardır. Özellikle, eklenti Kaptan eklemenizi sağlar ve her bir anket için çoklu güvenlik katmanları ayarlayın.

Özellikler:

  • Uyumluluk: Gelişmiş Anket de son WordPress sürümlerinde çalışır.
  • Kolay kullanımKolayca bu engelleri olmadan oynayabilirsiniz.
  • Esnek cevap yazınSadece metin kabul eden diğer anketler aksine, Gelişmiş Anket resim eklemek için, medya ve anket cevaplarınız için html bile sağlar..
  • Güvenlik: (Cookie, IP Adresi, Kullanıcı), kaptan, göster sonucu, sahte oy oy ya da spam engellemek için güvenlik katmanları gibi birçok seçenek vardır ve özel anket tutmak için.
  • Güzel tasarımGüzel varsayılan ek olarak, 8 chroma hazır temalar ve çeşitli stil seçenekleri ile kendi temanızı özelleştirmek için özgürce modern tema.
  • Kolay EntegrasyonKolayca Gelişmiş Anket widget veya anket her yerde Gelişmiş Anket önizlemeyi kullanarak uygulamak ile kenar çubuğu için anket ekleyebilirsiniz.
  • Veri Günlükleri: Her oy, geri izleme, bir bilgilendirici herhangi bir hile tespit veya gün grafik/ülke grafiği ile anket istatistik analiz için kaydeder.

Demo

Ziyaret edebilirsiniz http://demowp.extstore.com/advpoll/ Gelişmiş Anket nasıl çalıştığını görmek.

Ziyaret http://demowp.extstore.com/advpoll/document/ Gelişmiş Anket belgeyi okumak için.

Destek

Eğer belirli detayları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya ürün ile herhangi bir yardıma ihtiyacınız, çekinmeyin bize ulaşın, Bir bilet gönderin ya da katıl Extstore forum.


Source

Daha Fazla Göster
Kapalı