Teknoloji

Güvenlik + SY0-501 Çalışma Sayfası | D Pro Bilgisayar


comptia-web-logoSY0-501 Eğitim Sayfama Hoşgeldiniz! CompTIA Security + SY0-501 sertifikası, işverenlere bilgisayar güvenliği kavramları hakkında geniş bir anlayışa sahip olduğunuzu gösterir. Sertifika BT sektöründe iyi bilinir ve mükemmel bir özgeçmiş üreticisidir.


CompTIA Security + Hedeflerini İndirin İşte.


Bu, yalnızca soruların ve yanıtların küçük bir örneğidir. Security + SY0-501 Sertifika Kılavuzu. (Daha doğrusu -% 1.49'luk bir örnek…)


Güvenlik + Video Oynatma Listesi (YouTube'dan)

Güvenlik + makalelerimin / videoların hepsinde bulunabilir bu bağlantı.


SY0-501 Güvenlik + Ayrıntılar

Sınav kodu SY0-501
Lansman tarihi 4 Ekim 2017
Sınav Tanımı CompTIA Security + sınavı, başarılı adayın uygulamaları, ağları ve cihazları güvence altına almak için sistemleri kurmak ve yapılandırmak için gereken bilgi ve becerilere sahip olduğunu onaylayacaktır; tehdit analizi yapın ve uygun azaltma teknikleriyle yanıt verin; risk azaltma faaliyetlerine katılmak; ve uygulanabilir politikalar, yasalar ve düzenlemelerden haberdar olarak çalışın. Başarılı aday bu görevleri gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik ilkelerini desteklemek için gerçekleştirecektir.
soru sayısı En fazla 90 soru
Soru Türü Çoktan seçmeli ve performansa dayalı
Testin Uzunluğu 90 dakika
Geçme puanı 750 (100-900 ölçekli)
Tavsiye Edilen Tecrübe CompTIA Network + ve güvenlik odaklı BT yönetiminde iki yıllık deneyim
duujjil İngilizce (Japonca, Portekizce ve Basitleştirilmiş Çince, tahmini Q2 2018)
Emeklilik Genellikle lansmandan üç yıl sonra
Fiyat 320,00 USD (Tüm fiyatlandırmaya bakın)

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, her zaman indirimleri izleyin. Örneğin hemen hemen her yerde% 10 indirim kuponu bulabilirsiniz: kitabımda, CompTIA web sitesinde ve GetCertified4Less gibi üçüncü taraf kupon sağlayıcılarıyla. Son kullanım tarihi geçmiş kuponlarda da artan tasarrufları izleyin. Akredite bir akademik kurumun öğrencisi veya çalışanı olduğunuz kişiler için CompTIA Akademik Pazar Alanı Sınavlarda çok para biriktirebileceğiniz bir yer.

Sınavlarında iyi şanslar dilerim!