Wordpress

İçin doğurganlık ve Yumurtlama Hesaplama WordPress Full Download

LIVE PREVIEWBUY FOR $16

WordPress için Doğurganlık ve Yumurtlama Hesap makinesi Bir sonraki dönemi başlatmak için, çocuğun en verimli tarih, son tarih ve astrolojik işareti beklendiği yaklaşık olacaktır.

Bildiğiniz gibi, adet dönemleri, kadından kadına ve aydan aya değişir. WordPress için Doğurganlık ve Yumurtlama Hesap makinesi kullanıcının yumurtlama ve zirve doğurganlık zamanlama belirleyebilirsiniz.

İPUÇLARI: Ayrı bir sayfa, özellikle bu hesap için yapı oluşturma ve doğru kopyalama ve medyayı kullanarak kolayca tabii ki ilgili ziyaretçiler oranını artırmak, SEO güçlü bir varlığı oluşturmak, umutları kaliteli bir araç sunmak ve daha dönüştürebilirsiniz.

Olayları için Doğurganlık ve Yumurtlama Hesaplama WordPress

Ziyaretçi yumurtlama tarihleri ve zirve doğurganlık hesaplamak için harika bir araç sunabilir, ya da sonuçlarına ulaşmak için e-posta adresiniz için onlara sorabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, sonuçlar otomatik olarak e-posta adresine gönderilebilir.

Kullanılan, klasik bir şekilde, e-posta ile tüm e-posta adreslerini almak için bir seçenek ayarlayabilirsiniz veya otomatik olarak Mailchimp tanımlanan listenizdeki tüm e-posta adresleri abone olmak için seçebilirsiniz.

  • Daha fazla ziyaretçi çekmek bu şaşırtıcı aracı sağlayarak Web sitenize
  • E-posta abone listenizi büyümek detaylı bilgi almak için e-posta adresini vermek için ziyaretçi sorarak
  • Sağlamak kişiselleştirilmiş tavsiyeler her hafta ziyaretçilerine

Çeviri & Yerelleştirme

Yerelleştirme açısından, herhangi bir metin ve / veya tarih biçimini değiştirmek için, düz İngilizce, Çince, İspanyolca, Rusça, Hollandaca, Fransızca ve böylece, Ayarları sayfasından ücretsiz.

Tüm ayarları erişmek ve kullanmak için sezgisel ve kolay. Sadece eklenti yüklemek ve keyfini çıkarın!

Stilleri, Grafikler ve Yanıt

Daha iyi neredeyse her ortama uyum sağlayabilmek eklentisi 9 farklı stilleri ile gelir. Eklentinin çıkış duyarlı çok mükemmel en son Temalar ile entegre oldu. Tüm düğmeleri, açılan çıkışlar ve giriş öğeleri düz stil, sadece CSS kullanılarak oluşturulmuştur. Hayır grafik dahil ama gereken hesap sayfa özelleştirmek için ücretsizdir.

Formun kendisi ve metin sonuçları cep dostu ve duyarlıakılda kullanılabilirlik ile inşa edilmiş. WordPress Eklentisi için Doğurganlık ve Yumurtlama Hesaplama başarılı bir şekilde masaüstü, mobil ve tablet ortamında kullanılabilir.

İçin doğurganlık ve Yumurtlama Hesaplama WordPress

Check out DEMO! Bu eklenti için bir fikir geldi Pro-Ebeveynlik.


Source

Daha Fazla Göster
Kapalı