Wordpress

İnstagram Yem Kutusu WordPress Eklentisi Full Download

LIVE PREVIEWBUY FOR $12

İnstagram Yem Kutusu WordPress Plugin - 1
İnstagram Yem Kutusu WordPress Eklentisi - 2
İnstagram Yem Kutusu WordPress - 3
İnstagram Yem Kutusu WordPress - 4
İnstagram Yem Kutusu WordPress Eklentisi - 5

İnstagram Yem Kutusu WordPress Eklentisi - 6

Bu öğeyi isterseniz, o zaman bizim Çok hesaplarınızı bağlamak için Sosyal Ağları sürüm kontrol ve besler, uyarır ve daha oluşturun!

İnstagram Yem Kutusu WordPress - 7

İnstagram Yem Kutusu WordPress Eklentisi

Kolay Özelleştirmek için!

Asgard builder ile değiştirmek renkler, simgeler, yazı tipleri, metin ve daha fazlası! Kolayca Google yazı Tipleri ve Yazı Müthiş simgeler ekleyin!

Hesabınıza bağlayın!

İnstagram hesabınızı bağlayın ve eklenti otomatik olarak al son 25 fotoğraflarınıza olacak . Builder bu seçenekleri Özelleştir!

Uyarılarınızı Kaydet

Farklı uyarı gruplar yapılandırmaları kaydetme ve yükleme kolayca bilgi değiştirmek için düzenleyebilirsiniz yapabilirsiniz, kutuları düzenlemek, değiştirmek renkler ve daha fazlası!

Kullanıcı Dostu

Kayan bir unsur olarak, her zaman kullanıcılar için kolayca erişilebilir olacak. Özelleştirme, birçok diğer şeyler arasında, her zaman açık veya kapalı olmalıdır.

1x, 3x ve 4x Izgaralar

Hızlı bir şekilde fotoğraf bir başlık hover veya 3 veya 5 fotoğraf fotoğraf ızgara ile tek bir satır besleme göstermek için kutusunu özelleştirin.

1 Tıklama ile ekleyin.

İstediğiniz tüm uyarıları ve profiller oluşturun ve tema “uyarıları Yönet” sekmesinden sadece tek bir tıklama ile etkinleştirebilirsiniz.

İnstagram Temel Görüntü API

Uyarı görüntülenecek bilgi istemek için yeni İnstagram Temel Görüntü API kullanıyoruz. Bilgilerini görüntülemek istediğiniz hesaba Erişim Belirteci almak gerekir, kolay ve eklenen belgeleri almak için nasıl adım kılavuz tam bir adım bulunuyor.


Source

Daha Fazla Göster
Kapalı