Teknoloji

İşletmeler ve KOBİ'ler için Oxigen Gider Yönetimi Çözümleri


Oxigen gider yönetimi, hem işveren hem de çalışanlar için harcamaları tek bir masadan yönetmek için birleşik bir çözüm.

Dijital ödemeler ve e-ticaret bugünlerde hayatımızı çok daha kolaylaştırdı ve tüketiciler ve tüccarlar için kazançlı teşvikler, çevrimiçi ödemelere olan çekiciliğin ardındaki itici güçtür; Akıllı telefon cüzdanlarından veya kartlarından doğrudan

Bugün, geri ödemelerden ve indirimlerden farklı çevrimiçi hizmetler için premium tekliflere kadar çeşitli teklifler sunmakla yüklenen bir avuç dijital cüzdan ve ödeme platformları var. Akıllı müşteriler, bu nedenle, fazladan harcama yapmadan ödeyebildikleri için nakit ödemeler yerine çevrimiçi ödemeleri tercih ederler.

Çoğu çevrimiçi ödeme uygulaması ve hizmeti tek tek müşterileri hedeflemek ve onları çevrimiçi ödeme ekosistemine çekmekle meşgul olduğunda, yalnızca büyük işletmelere birkaç kez bakın ve onlara ödemelerle ilgili kapsamlı bir hizmet seti sunun, harcamaları ve bütçeyi yönetmelerine yardımcı olun, ne .

En büyük ödeme platformlarından biri olan Oxigen Payment Services, bireyler ve işletmeler için ödeme hizmetleri sunmaktadır. Öyleyse, ister bireysel ister küçük bir Kurumsal veya KOBİ'ye sahip olsanız da, Oxigen sizin için bir çözüme sahiptir. Yönetim giderlerini bir parça kek yapmak için ihtiyacınız olan tüm hizmetlere sahiptir.

Öyleyse, işletmeler için Oxigen Payment Services'in haber bültenlerine tek tek başlayalım.

Hizmetler ve özellikler

İlk olarak hizmetler ve özelliklere başlayalım; bu, bir şekilde veya başka bir şekilde, İşletmeler için Oxigen Gider Yönetimi Çözümü'nü seçmenizin nedenidir.

  • Oxigen Gider Yönetimi Çözümü; şarjlar, farklı kuruluşlar için çevrimiçi fatura ödemeleri, çalışanlar için seyahat bileti rezervasyonu, tüccar ödeme çözümleri, e-ticaret ödemeleri gibi çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.
  • Oxigen Gider Yönetimi için ödeme şekilleri hakkında konuşarak PoS terminallerinde Oxigen All in One kartını kullanarak ödeme yapmayı ve ATM'lerde nakit para çekmeyi destekliyor.
  • Oxigen Gider Yönetimi All in One kartı, bahsettiğim farklı türden ödemeleri yapmak için kullanılabilir. RBL Bank ile ortaklaşa başlatılan bir RuPay ön ödemeli kartıdır.
  • Şirketler ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için harcama yönetimi çözümleri sunmanın yanı sıra, Oxigen Services'ın tüketiciler, öğrenciler, kooperatif toplulukları ve kredi şirketleri için de çözümleri vardır.

Yani bunlar kısaca özellikler ve hizmetlerdi.

Oxigen Gider Yönetimi Çözümleri kullanmanın yararları

Şimdi, Oxigen Gider Yönetimi'nin neden işe yaramaya değer olduğunu öğrenelim.

  • Bir kuruluş veya işletme için gider yönetimi hakkında konuşmak, maaş ve teşviklerin ödenmesi zahmetli bir işlemdir. Birden fazla tabaka tutulması meselesidir ve her şeyin manuel olarak yapılması gerektiğinden hatalara yol açabilir. Ancak Oxigen Harcama Yönetimi ile, ödenmeyen maaşlardan teşviklere ve festival ilerlemelerine kadar her şey, asgari insan müdahalesi ile zahmetsizce ele alınabilir.
  • Oxigen Expanse Management, tekrarlayan bir süreç olan ödeme maaşlarının yanı sıra, medya harcamaları, promosyonlar, seyahat avansları ve bir kurum için ilgili diğer harcamalar gibi bir şirket için farklı diğer harcamaları yönetmeyi de kolaylaştırabilir.
  • Tüketiciler için, şirketin hediye kartı sağlaması planlanırsa, yemek ikramiyesi ve yakıt masrafları olarak planlanması halinde, aynı fiziksel kart içinde birden fazla taşıma zorunluluğunu azaltan aynı kategorideki birden fazla kategoriye sahip olması durumunda, eşit derecede yararlı olabilecek ön ödemeli ve hediye kartları vardır. kartları.
  • Eğitim kurumları ve öğrencileri için, Oxigen Gider Yönetimi kartı özelleştirilebilir ve ayrıca ücret ödemesi yönetimi çözümlerinden ayrı olarak sunulan bir bonus olan çevrimiçi ve çevrimdışı ücret ödemelerini yapmak için bir kart olarak kullanılabilir.
  • Oxigen Gider Yönetimi, temel olarak üç gösterge, çevrimiçi kontrol paneli, cüzdan uygulaması ve Hepsi Bir Arada kartı ile gerçekleştirilir. Her üç element ile başlamak çok kolaydır.

Öyleyse bunlar bazı harika nedenlerdi, ödemeleriniz hakkında bir sekme tutmak ve verimli bir şekilde yönetmek istiyorsanız neden Oxigen Gider Yönetimi'ni seçmelisiniz? İşletmeler için Oxigen Masraf Yönetimi, sunduğu harika işlevsellikler için bir kol ve bir ayağa bile mal olmaz.

Kontrol Paneli ve Oxigen Gider Yönetimi'nin rahatlığı

Oxigen Gider Yönetimi ekosisteminde üç unsur vardır. Kurumsal gösterge paneli, cüzdan uygulaması ve Oxigen RuPay Prepaid kartı.

Oxigen Gider Yönetimi'nin en önemli unsurlarından biri olan kurumsal gösterge panosu, platformda yapmak istediğiniz her türlü aktivite için iniş bölgesidir. Çalışanları yönetebilir, gerçek zamanlı olarak para ekleyebilir, ödemeleri zamanlayabilir, sınırlar koyabilir, çalışanlar için kart sipariş edebilir, düzenleyebilir ve etkinleştirebilir ve raporları kontrol panelinde zahmetsizce görüntüleyebilirsiniz.

Oxigen Gider Yönetimi Hizmeti Bakış

Oxigen RuPay ile kendi pinini kurabilir, 1,00,000 INR'ye kadar para yükleyebilir, 1,1 milyondan fazla çevrimiçi ve çevrimdışı mağazada ödeme yapabilir, uygulama üzerinden karta erişebilir ve bir RuPay kartının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bir banka hesabına ihtiyaç duymadan, en azını söylemek güzel.

Oxigen Gider Yönetimi çok kullanışlıdır ve masraflarınızı yönetmek söz konusu olduğunda çok zaman kazanmanızı sağlar. En iyi yanı, hiçbir zaman bir masrafla karşı karşıya kalmamanız için tüm RBI kurallarına uymasıdır.

Sadece gerekli formaliteyle birlikte anlaşmayı imzalayın ve siz de gemidesiniz. Gemiye girdikten sonra, Oxigen Expense Management Solutions tarafından sunulan tüm harika hizmetlerden yararlanmaya ve geçmişe ait bir harcama olan masraf yönetimi işlemlerini yapmaya hazırsınız.

Mobil uygulama veya müşteriler için sanal ön ödemeli kart cüzdanı aynı derecede verimlidir ve işlem geçmişini görüntüleyebilir, bir kartı bloke edebilir, para yükleyebilir, mevcut bakiyeyi görebilir ve masrafları uygulama yardımıyla farklı kategorilerde bulabilirsiniz.

Oxigen Gider Yönetimi Mobil Uygulaması – Smartphone üzerinden giderlerin nasıl yönetileceğini görün

Yani hepsi Oxigen Gider Yönetimi Hizmetleri ile ilgiliydi. Küçük bir işletme yaşıyorsanız ve zamanınızı en iyi şekilde kullanmak istiyorsanız, Oxigen Gider Yönetimi işinizi minimum el çabasıyla yapmanıza yardımcı olacaktır. Oxigen Gider Yönetimi yeni bir konsepttir ve piyasada veya başka bir yerde bulabileceğiniz değirmen gider yönetimi çözümlerinin diğer işlemlerinden çok farklıdır.

Demek öyleydi. Oxigen Gider Yönetimi Çözümleri hakkında sorunuz var mı? Aşağıda aynı yorum yapmaktan çekinmeyin.

Görülecek diğer makaleler: