Wordpress

Roket Pano: Yenilenen WordPress Pano Full Download

[ad_1]

LIVE PREVIEWBUY FOR $19

Benim gibi Facebook üzerinde
Twitter'da beni takip edin
Beni izleyin ThemeForest
E-Posta Bildirimleri Alın

WordPress için Yeni bir Pano Deneyimi!

Roket Pano yöneticisi pano restyling ile yepyeni bir görünüm verir WordPress. Tüm yapmanız gereken bu eklentiyi etkinleştirin ve WordPress pano asla aynı olmayacak!

Burada canlı bir demo için tıklayın!

Vektör Tabanlı Fontları

Taze Zıt Renk Düzeni

Temelde, Roket Pano tasarım emin WordPress fiili çalışma penceresi beyaz renkli olan tek kısım o hale döner. Admin bar ve sol gezinti görsel olarak birbirinden ayrı her öğe için koyu renk kontrast ışık kullanmış. Sonuç, daha az karmaşık görünür ve işten odaklanmak için yardımcı olan bir pano var.

Yeni Vektör Tabanlı Yazı Tipleri

Fontello kullanarak Roket Pano için yazı tipi tabanlı özel bir vektör oluşturulmuş ettik. Bu Retina (HDPİ) görüntüler için tam destek sağlar, ve tüm simgeler aynı renk olması ile çok daha temiz görünüyor. En iyisi, bu simge boyutu ve eklenti ile birlikte css dosyasında renk için ayarlanabilir.

Vektör Tabanlı Fontları

Roket Pano sorunsuz bir şekilde herhangi bir üçüncü taraf eklenti ile çalışacak olsa da, ve daha birçok popüler eklentileri yolda için özel simgeler birlikte olduk. Mevcut eklentiler daha BuddyPress, bbPress, JetPack, WooCommerce, WORDPRESS e-ticaret, Jigoshop, Yerçekimi Formlar ve vardır.

Hiçbir Seçenek Gerekli.

Roket Pano dünyanın en kolay eklenti! Sadece etkinleştirmek ve gitmek için iyi bir konum!

Destek Ve Yükseltmeleri

Çok iyi destek buldu Vitrin Temalar! Video eğitimlerini tam destek personeli forumlarında çalışma süresi ve bir ton var ve tabii ki satın alma ile birlikte ömür boyu destek olsun!

Changelog – Son Güncellemeler

2013.01.27 – sürüm 1.0

    *First release!

[ad_2]
Source