Wordpress

Shortcodelic – WordPress Eklenti Paketi Full Download

LIVE PREVIEWBUY FOR $24

1 Shortcodelic - WordPress Paket -2 Shortcodelic - WordPress Plugin Bundle -3 Shortcodelic - WordPress Plugin Bundle -4 Shortcodelic - WordPress Plugin Bundle -5 Shortcodelic - WordPress Plugin Bundle -

Eklenti Paketi

Shortcodelic eklentileri bir paket kesme kenarı bir tema oluşturmak için slayt gösterileri ile (sürgüleri video desteği, ayrıca arka plan gibi) hizmet ve kendi üst öğe uyum sağlayabilmeleri, yani bu özellikleri aynı eklenti çok koyar da, sekmeler, akordeon, karşılaştırmalı tablolar, tam ekran, Google maps, ilerleme çubukları, yazı tipi simgeler, vb gelişmiş olabilir çünkü aslında,.

Nasıl çalışır

Shortcodelic kısa kod iki tür sağlar: bir tür eklenti ihtiyaçlarına önyüz üzerinde bir baskı tüm değerleri kusur kendi değerleri olarak geçirildiği “basit” bir kusur vardır:

[shortcodelic-progress unit="%" percent="25" barcolor="#34b96c" trackcolor="#eeeeee" style="pie" linewidth="20" size="130" animate="2000"]Design[/shortcodelic-progress]

Eklenti arayüzü üzerinde baskı sonucu ihtiyaç duyduğu tüm değerleri kusur kendisi üretmek post/sayfa özel alanlarda saklanır çünkü diğer tür farklıdır:

[shortcodelic-slideshow slideshow="2"]

Bu durumda kusur geçer tek değer (“2”) slayt gösterisi kimliğidir. Eklenti için sonucu yazdırmak için gereken tek şey (belirtilmezse sonrası sonrası KİMLİĞİ kendisinden alınır) sonrası kusur KİMLİĞİ ve KİMLİĞİ vardır.

Eğer bir yazı veya sayfa üzerinde oluşturulan özel bir kusur alıp farklı bir sayfada görüntülemek istiyorsanız, sadece post KİMLİĞİ belirtilen kusur jeneratör kutusundan, kusur kopyalamak ve yapıştırmak gerekir:

[shortcodelic-slideshow postid="42" slideshow="2"]    

Bu durumda tüm sayfalarda belirli bir kusur göstermek, onu oluşturmak için kullandığınız sayfa veya post karşın yapabilirsiniz. Sadece, eğer gelen kusur alındıktan nerede yazı/sayfa silerseniz, çok kusur değerlerini silecektir unutmayın.

Ne dahil

Shortcodelic gelir PixGridder sayfa besteci, prim CodeCanyon üzerinde mevcut eklenti WORDPRESS (buraya tıklayın).

Varsayılan ayarları ayarlamak için kullanışlı bir yönetim paneli sağlar derleme özel CSS vb.

Kısa kod

 • çok katmanlı slayt gösterileribirçok etkileri , sürükle ve bırak, önizleme, SES hızlandırma, dokunma olayları ile, tam genişlik ve tam ekran seçenek
 • sekmeler ve akordeonduyarlı düzeni ile
 • duyarlı veri ve fiyatlandırma tablolar
 • gelişmiş Google mapsözel stiller, özel birden fazla işaretleri, mevcut streetview seçeneği, yolları mevcut
 • matara çok (mesaj)görüntü ve içerik görüntülemek için
 • yazı tipi simgeler gelen Fontello.com
 • animasyon araç ipuçları
 • ilerleme çubukları ve börek
 • sonsuz özel düğme jeneratör
 • sonsuz metin kutusu jeneratör

Changelog

Burada changelog için tıklayın


Source

Daha Fazla Göster
Kapalı