Linux

Şimdi Tek Dosya Modu ile PDF Mix Tool 0.5 ile Ortak PDF Düzenleme İşlemleri Gerçekleştirin


PDF Mix AracıLinux'ta bazı yaygın PDF düzenleme işlemlerinin yapılmasına izin veren bir uygulama, son zamanlarda tek PDF sayfa düzeninin düzenlenmesine, sayfaların çıkarılmasına veya silinmesine ve daha fazlasına olanak sağlayan “tek dosya” moduyla güncellendi.

En son 0.5 sürümüne kadar, PDF Mix Tool iki veya daha fazla PDF dosyasının birleştirilmesine, her biri için bir sayfa kümesi belirtmesine, sayfaları döndürmesine ve birden fazla PDF sayfasını tek bir sayfada birleştirmesine izin verdi.

PDF Mix Aracı

En son PDF Karıştırma Aracı 0.5, uygulama yeni bir “tek dosya” modu aşağıdaki işlemlerle:

  • Kitapçık oluştur
  • PDF sayfa düzenini düzenleyin (döndürmeyi değiştirin, birden fazla PDF sayfasını tek bir sayfada birleştirin ve sayfayı ölçeklendirin)
  • Eklenecek sayfa sayısı, sayfa boyutu ve konum seçeneklerini içeren boş PDF sayfaları ekleyin
  • PDF sayfalarını sil
  • Belirli sayfaları, tüm sayfaları, çift veya tek sayfaları ayıklama seçenekleri ve tek tek PDF dosyalarına veya tek bir PDF'ye ayıklama özelliği ile sayfaları ayıklayın


Bu yeni PDF Mix Tool sürümü ayrıca yeni bir alternatif mix birleştirme özelliği ve daha iyi çok sayfalı profil yönetimi ekler, yeni çevirilerle birlikte.

alternatif karışım birleştirme özelliği “bir sonraki girdi dosyasına geçmeden önce girdi PDF'den tek bir sayfa alır. Bu, tüm girdi PDF'lerde kopyalanacak hiçbir sayfa kalmayıncaya kadar döngüsel bir sırada devam eder.” Tek taraflı otomatik besleyici tarayıcı ile çift taraflı belgeleri taramanız durumunda kullanışlıdır.

İlgili: PDF Düzenleyici: PDF Belgelerini Birleştir, Böl, Döndür, Kırp veya Yeniden Düzenle (PDF-Shuffler Çatal)

PDF Mix Aracını İndirin

PDF Mix Tool kurulum bölümüne yukarıdaki bağlantı Snap / Flatpak talimatları, Arch Linux Community depo kurulumu ve bunu kaynaktan kurmak için talimatları içerir.

Daha Fazla Göster
Kapalı