Linux

sndcpy İletir Android 10 Linux (scrcpy Gibi)Windows Veya macOS Masaüstü İçin Ses İçin Ses Ama


sndcpy scrcpy gibi, ama ses için. Bu yeni araç, Android 10 cihazdan masaüstü bilgisayarı çalışan bir Linux, Windows veya macOS ses iletir.

Masaüstünüze scrcpy görüntülemek için bir masaüstü android cihazlar kontrol, düşük gecikme, yüksek performanslı, özgür ve açık kaynak aracı ile Android cihazınız yansıtma sırasında ses iletimi etkinleştirmek için sndcpy kullanabilirsiniz. (“ses kopyalama”) sndcpy giriyor o ses iletimi yapmıyor (“ekran kopyalama”) scrcpy kendisi bu.

Aynı scrcpy ve sndcpy kullanarak

Sndcpy kullanarak root gerektirmez, ama Android cihaz 10 Android en az olması, yani elimizdeki masaüstü bilgisayarda yüklü, ve Android cihaz üzerinde USB hata ayıklama etkin olması gerekiyor. Ses yönlendirme yapılan ya da USB kablosu veya kablosuz olarak (aynı ağda) TCP/IP üzerinden bağlı adb kullanarak olabilir.

Sndcpy kullanarak, birimin bağımsız olarak cihaz bilgisayara ve ayarlanabilir fazlalaştı. Ayrıca, aracı sadece ileri ses yakalamak izin vermeyin 9 Android veya daha büyük hedef o ses yakalama – tüm uygulamalar, Android üzerinde 10 Spotify oynarken (örneğin iletme ses çalışmıyor) ileri ses sndcpy önleyen engel olmayan uygulamalar ses olabilir.

İndirme ve sndcpy kullanma

Windows, yükleme sndcpy-with-adb-windows-v1.0.zip adb içeren ikili. Linux ve macOS üzerinde, indir sndcpy-v1.0.zip – adb sisteminizde yüklü (PATH kullanılabilir) olması gerekir. Tüm Linux, Windows ve macOS üzerinde de KROMATOGRAFİSİ yüklü olması gerekir.

Ayrıca kaynaktan sndcpy yapı.

Sndcpy kullanmak için nasıl. Android 10+ bilgisayarınıza bağlayarak başlatın masaüstünüze etkin USB hata ayıklama ile telefon, USB üzerinden.

Şimdi sndcpy zıp arşivi ayıklamak, bir terminal açın, sndcpy ayıkladığınız ve Linux / macOS üzerinde çalıştığı klasöre gidin:

cd sndcpy-v1.0
./sndcpy

Windows, sndcpy çalıştırın.bunun yerine bat:

sndcpy.bat

Telefonunuzun arka, şimdi ses yakalama başlatmak için izin isteyen bir ekran göreceksiniz:

Basın START NOWsonra sndcpy çalıştırdığınız terminal için geri tuşuna basın Enter bir zamanlar bu gördüğün anahtarı:

./sndcpy
Waiting for device...
Success
Starting: Intent { act=android.intent.action.MAIN cat=[android.intent.category.LAUNCHER] cmp=com.rom1v.sndcpy/.MainActivity }
Press Enter once audio capture is authorized on the device to start playing...

Eğer Android cihaz ekran kilitli olduğundan emin olun ilk kez sndcpy çalışırken önce adb kullanarak Android cihazınız ile bilgisayarınız, izin vermedi ve sndcpy (tıklatın için yetki OK yetki istediğinde) Android cihaz üzerinde. Android 10+ telefonun ses şimdi Linux, Windows veya macOS masaüstü iletilmelidir.

Kablosuz olarak ileri Android+ 10 telefonunuzdan Linux, Windows veya macOS masaüstü için sndcpy kullanarak sesemin USB hata ayıklama telefonunuzda etkindir ve hem masaüstü ve Android cihaz aynı ağa bağlı olduğundan , sonra da USB ile masaüstü bağlayın ve çalıştırın emin olun:

adb tcpip 5555

Bir sonraki Android cihazını çıkarın ve telefonunuza kablosuz olarak bağlanmak için kullanarak adb:

adb connect DEVICE_IP:5555

Değiştirin DEVICE_IP Android 10+ aygıt IP ile. IP alabilirsiniz About Phone -> Status.

Bunu yaptıktan sonra, sndcpy (sndcpy çıkardığınız klasörde bu çalışma) normal gibi çalıştırın:

./sndcpy
sndcpy.bat