Wordpress

Sosyal Giriş WordPress Full Download

LIVE PREVIEWBUY FOR $18

Canlı Demo

Genel bakış

oturum açma sayfası

Hayal kullanıcıların Facebook , WordPress blogunuza giriş yapmak için Twitter gibi favori sosyal hesaplarını kullanıyor . Bu WordPress için Sosyal Giriş ile tüm mümkündür .

Sosyal Giriş WordPress için favori sosyal hesaplarını kullanarak giriş için kullanıcı izin veren bir WordPress için bir eklenti ya da bir uzantısıdır .

Bugünün dijital dünyasında , hemen hemen herkes Facebook , Twitter gibi sosyal ağ siteleri üzerinde hesapları var. sık sık güncellemeleri kontrol etmek için sosyal hesaplarını kullanıyorlar . Bu şekilde , kullanıcıların geleneksel giriş bilgileri göre sosyal hesabın kimlik bilgilerini unutmak için daha az olasıdır .

Sosyal Giriş WordPress için WordPress blog girebilmek için bu sosyal ağ siteleri üzerinde mevcut hesapların yararlanır . Bu şekilde , kullanıcılar, WordPress blogunuza kayıt ve yeni kullanıcı adı ve şifre hatırlamak zorunda değilsiniz yok .

Kolaylığı ile kimlik doğrulaması

WordPress için Sosyal Giriş ile , kullanıcıların favori sosyal hesaplarına giriş için seçebilirsiniz . Kullanıcılar sık sık güncellemeleri kontrol etmek için kullanıcı adı ve parola unutmak için daha az olasıdır sosyal hesaplarını kullanmak .Kullanıcı’ geleneksel kayıt sürecinden geçmesi gerek yok , tüm verileri sosyal getirilmesi,
WordPress API için Sosyal Giriş ile ağ siteleri .

Gerçek veri almak

Kullanıcıların Profil bilgileri WordPress API için Sosyal Giriş ile önde gelen sosyal ağ sitelerinden getirilir . Kullanıcıların gerçek verileri elde edersiniz .

Kolay yüklemek için

Eklentileri dizine ve sonra sadece dosya upload eklentisi etkinleştirin .

Hesap bağlama

link, sayfa

Kullanıcı tek hesaba birden fazla sosyal hesaplarını bağlantısı ve her zaman tek hesaba sosyal giriş için istedikleri hesap ne olursa olsun giriş yapabilirsiniz . Ayrıca sosyal hesapları ile geleneksel Giriş bağlantı yok .

Otomatik hesap e-posta yoluyla bağlantı

Eğer sosyal hesabından e-posta WordPress hesabı mevcut e-posta ile eşleşirse sosyal hesap ile giriş süre sonra her iki hesap birlikte otomatik olarak bağlanır.

Widget

widget

Sosyal Giriş WordPress için WordPress widget ile geliyor , herhangi bir yerde bu widget yerleştirebilirsiniz .

Kullanıcı kayıt gerekli

Yeni kullanıcı sosyal hesabı ile oturum açma zaman , yeni bir kullanıcı profili oluşturulur .Kullanıcı kayıt işlemi olsa gitmek zorunda değilsin. Tüm profil verileri, sosyal ağ sitesi getirilmesi.

Varolan veritabanı ve kullanıcılar ile çalışır

Varolan veritabanı ve mevcut kullanıcılar sosyal hesaplarına bağlantı ile entegre.

Kolay kurulum

ayarlar-sayfa

Kurulum çok kolay , anahtar , gizli ve web sitesi url koymak gerekir.

Üst sosyal ağ siteleri desteklenen

Kullanıcı Facebook , Twitter , Google seçebilirsiniz . Microsoft , Yahoo , Linkedın giriş .

Güvenli

Sosyal çok güvenli OAUTH protokolü wordpress kullandığı için Oturum açma . Planda , Sosyal Giriş wordpress kullandığı için kullanıcı kimlik doğrulaması için OAUTH protokolü ve
sosyal ağ siteleri ile bağlayın.


Source

Daha Fazla Göster
Kapalı