Teknoloji

YouTube View Botları nedir ve YouTube View Bot'u kullanmak güvenli midir?


Youtube görünümü botu, artıları, eksileri, riskleri, faydaları, alternatifleri, vb. Hakkında tüm bilgileri bilmek için makalenin tamamını inceleyin. Virüs içermeyen, kullanımı ücretsiz görünüm bot sistemi ile ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz. ücretli görünüm botlarına bir alternatif. Bu görüntüleme bot sisteminin detaylarını okuyabilir, sadece bilgi ve test amaçlı olarak verilen linkten güvenle indirebilirsiniz. YouTube politikalarına aykırı olan görüş botlarının kullanımını desteklemiyoruz veya desteklemiyoruz.

Biri içerik oluşturma işindeyse, fark edilmek işin en önemli ve en zor kısmıdır. YouTube’da bir içerik yaratıcısıysanız, görüntü yakalama, orada karşılaşacağınız en büyük engel olacaktır. Bol miktarda görüntüleme olmadan, sık sık aboneleri kanalınıza çekemezsiniz. Çok sayıda abone ve düzenli görüntüleme tabanı olmadan, kanalınız içeriğiniz ne kadar iyi veya benzersiz olursa olsun yerini bulamaz. Ayrıca, YouTube’un 1000’den fazla abone sayısından ve ayrıca son 12 ay içinde 4000’den fazla saatten oluşan görünümden oluşan YouTube’un belirlediği istekleri yerine getirmeniz için gereken videolardan para kazanmanız gerekir (Kurallar değişmeye devam eder;

Ancak, ilk sorun herhangi bir yeni kanal sahibinin karşılaştığı şey, sayının mümkün olan en kısa sürede sürmesi için temel görüş sayısını elde etmektir. Videonuzu paraya dönüştürmeye başladıktan sonra, YouTube algoritması videolarınızı aynı içerik türünü arayan ilgili kişilere otomatik olarak gönderir, ardından yalnızca yeni aboneler kazanmanın yanı sıra daha fazla görüntüleme kazanma hızını yakalarsınız. daha sonra yolunu tanımlayan tüm zor işlerin.

Bu makale, bu içerik içerik oluşturucularına YouTube görünümü botunun ne olduğu hakkında bir fikir vermelerinde yardımcı olmak hakkındadır. Böylece onları kullanıp kullanmamaya karar verebilirler. İşte daha fazla ekleyemeyeceğiniz görüş botları fikri geliyor. Videolarınızdaki, görünüm saatlerini artıran ve YouTube isteğine kolayca ulaşmanıza yardımcı olan görüntülemeler.

YouTube View Bot nedir ve YouTube View Bot'u güvenli kullanıyor mu?

View Bot Nedir?

Görünüm botları arka planda çalışan otomatik arkaplan uygulamalarından başka bir şey değildir, sistem kaynaklarını kullanarak no'yu artırmaya devam edin. videolarınızdaki görünümlerin sayısı. Basitçe, videonuzu yükledikten sonra Görünüm Botlarını çalıştırırsınız ve zamanla videonuza görünüm eklemeye devam eder. Çok sayıda ücretli View Bot servisi mevcuttur ve kullanılabilecek birkaç ücretsiz servis de mevcuttur. Ancak, çalışan birçok ücretsiz hizmet olduğunu unutmayın. virüs ve çeşitli kötü niyetli programlar hangi pc dalgalı hale getirebilir. Yani, herhangi birini kullanmadan önce ücretsiz görünüm bot servisi veya uygulaması iyi araştırın ve bilgisayarınızı riskten korumak için kaliteli bir antivirüs kullanın.

View Bot'u neden kullanıyoruz? Gerçekten birine ihtiyacın var mı?

YouTube’un içerik oluşturma işinde bir kariyer arıyorsanız sanki kanalınızı en kısa sürede para kazanmanız gereken, herhangi bir kar veya geri bildirim olmadan, insanların çoğunun devam edemediği bir görünüm yükseltici gibi Sıkı çalışma. Yaptığınız çabaların boşa gitmeyeceğinden emin olmak için, YouTube kariyerinin ilk yolculuğunda view bot'u kullanmayı düşünebilirsiniz. Ancak, söz konusu olduğunda, ılımlı bir sayınız yok. Videolarınızdaki normal görüntüleyenlerin sayısı o zaman bu kadar basit, görünüm botlarını kullanmayı bırakabilirsiniz.

Birine ihtiyacın olup olmadığını bilmek istiyorsan, o zaman görüşme botunun kalıcı bir çözüm olmadığını söyleyeyim, çünkü aboneleri değil, sadece görüş almak için kullanışlıdır. View bot, temel 4000+ saatlik görüşlerin seyahatini tamamlamak için özellikle yararlıdır. Daha sonra bile, hayır'ınızı çarpmak için kullanabilirsiniz. Görünüm sayısını iyi yapan görünümler. Ancak, görüntüleme botlarının yalnızca YouTube topluluğunda yeni olanlar için ihtiyacı vardır ve YouTube görüntüleme botları yalnızca gerçek bir orijinal görüntüleyici tabanı edinene kadar kullanışlıdır. Ancak, size iyi bir hayır verebilecek iyi bilinen bir sosyal çevreye sahipseniz. gerçek görüşlerin kendileri tarafından, gerçek kalmasını ve görünüm botunun kullanılmamasını tavsiye ederim.

YouTube görünüm botlarını kullanmanın riskleri nelerdir? Var mı

Evet, YouTube görünümü botunun kullanımında birkaç risk var. Görünüm botları YouTube’da tanıtılmıyor YouTube düzenlemesi görünüm botlarını kullanmama durumu belirtiyor. Yani, kötüye kullanım nedeniyle yakalanırsan veya aşırı kullanım veya şüphe, kaybedebilir sayım görüntülekanalınız bile altına girebilir aylarca inceleme (inceleme sona erene kadar kanalınıza erişemezsiniz) ve videolar bile videodan kaldırılabilir. YouTube yönetim tarafıBununla birlikte, bu tür durumlarda kanalın yasaklanması görülmez, ancak YouTube politikalarının çiğnenmesi durumunda olasılıklar vardır.

Ancak, risklerin olmadığı yerler, üstelik, eğer görünüm botlarını fazla kullanmıyorsanız, hiç fark edilmeyecek. Görünüm botlar bir hile ve hiç bir hack uygulaması değildir, hack uygulaması gibi kullanmayın. Görünüm botlarını makul şekilde kullanın, aptal gibi yapmayın. Örneğin, 50 Aboneliğiniz varsa ve videolarınıza 1000 görüntü veriyorsanız, bir aptal bile size balık gibi bir şey olduğunu söyleyebilir. Gözden güvenli bir şekilde saklamanızı sağlayan, ücretli bir bot hizmeti vardır, bu sayede gereğinden fazla kullanmamanız sağlanır, bu da botun kullanımını daha basit ve kolay hale getirir. Görünüm botunu makul bir şekilde kullanın, hiçbir zorlukla karşılaşmadan iyi bir sonuç elde edersiniz.

Not: Yakında yakalanmak ve YouTube düzenlemelerini geçersiz kılmakla sonuçlanabilecek bazı kötü amaçlı yazılım enjeksiyon yöntemlerini çalıştırmak veya kullanmak için sisteminizde bazı kodların çalışmasına izin veren bu tür görünüm botlarını kesinlikle kullanmamanızı tavsiye ederim.

Hala kafanız karıştıysa, bana en sevdiğiniz YouTube kanallarından bazılarının bile bu görüş botlarını ilk aşamalarında kullandıklarına inanın. Öyleyse, YouTube’un öneri listenizde neden sadece birkaç görüntü olduğuna dair bazı videoların olduğunu merak etmelisiniz.

YouTube görünümü botunu kullanarak başka neler yapabilirsiniz?

İnternette bulabileceğiniz ücretsiz bot hizmetleri sadece birkaç kez görülüyor ve hepsi bu kadar. Evet, bunların çoğu artan görüşlerin işini yapıyor ve hepsi bu. Ancak, YouTube içerik oluşturucuları için, kullanıcının yalnızca görünümleri değil aynı zamanda beğeni sayısını, abone sayısını ve artırılacak yorum sayısını artırmasını sağlayan bazı premium kalite ücretli hizmetler de vardır. Evet, bu tür hizmetler, YouTube kanalınızı büyütebilmeniz için size çok yönlü yardım sağlayan belirli fiyatlar için mevcuttur. Ancak, tüm bu hizmetlerin yalnızca güçlü bir başlangıç ​​sağlamak için olduğunu, tam zamanlı bir kanal büyümesi amaçlı olmadığını unutmayın.

Görünüm botları gerçek anlamda nasıl çalışıyor?

YouTube görünüm botları, bir web sitesine göz atmak ve herhangi bir videoyu oynatmak için kullanılabilecek, içinde videoların oynatılacağı bazı proxy sunucu IP adreslerini ve sistemlerini sağlayabileceğiniz diğer alanlarla birlikte basit bir program başlatır. bir izleyici olarak algılar, ne kadar çok proxy sunucusu kullanıyorsanız, o kadar çok görüntü elde edersiniz. Bazı uygulamalar, program içinde önceden yapılandırılmış proxy ayarları ile birlikte gelirken, bazı uygulamalar basit bir proxy sunucusu IP listesi listesiyle birlikte gelir. Ancak çalışma prosedürü uygulamaların çoğunda neredeyse aynıdır.

Basit bir deyişle, VPN kullanmak ve başka birinden bir başkasının yaptığı gibi yetkisiz bir web sitesine göz atmak gibi, görünüm botları aynı anda birden fazla proxy sunucusu kullanarak aynı şekilde yaparlar.

Her ne kadar daha hızlı çalışan ancak daha fazla yakalanma riski taşıyan ve ayrıca tavsiye edilmeyen virüs veya yetkisiz korsanları çalıştırabilen kod enjeksiyon yöntemlerini kullanan bazı YouTube görüntüleme botları olsa da.

Youtube View Bot uygulaması indir

Not: Burada sadece bilgi ve test amaçlı kullandığım ve indirdiğim ve test ettiğim ücretsiz bir View bot uygulaması için bir link, kullanımı ücretsiz, virüs ve zararlı yazılımlardan arınmış ve kutunun dışında çalışıyor. Herhangi bir yasadışı işlem yapmayı teşvik etmiyoruz, bu nedenle lütfen riski kendi sorumluluğunuzda kullanın. Ayrıca, bu aracı kullandıktan sonra Youtube kanalınız bloke olursa, bundan sorumlu değiliz.

bağlantıda bulabilirsinizhttps://drive.google.com/drive/u/0/folders/1WFFj9K56mwWpYPlZgMX8bMGzsH4tT41Y

YouTube View Bots Alternatifleri

Görünüm botları size çok sayıda görünüm verebilir ve bu kadar, kanalınız yeniyken size iyi bir destek sağlar, ancak çok sayıda izleyici ve aboneliğiniz yoksa uzun vadede kanalınızın büyümesi durur sonunda. Bu videoları düzenli olarak (belirli aralıklarla) yayınlamak için, düzenli canlı akıştan 6-8 saat (canlı yayıncılar için), ilginç veya tıklama türünde küçük resim oluşturma ve YouTube'da iyi bir başlangıç ​​ve istikrarlı bir kariyer için SEO tekniklerine hakim olmak gerekir. . Yukarıda belirtilenlerin yanı sıra, kanalınıza diğerleri üzerinde üstünlük sağlamak için bazı ekstra taktikler eklemeniz gerekir. İşte görüş botları kullanışlı oluyor. Ancak, görüş botlarının tüm görüşleri sahtedir, bu nedenle kanalınızın popülerliği hiç artmıyor, bu yüzden başka yolların da varlığını arttırmak için. Bu yöntemler aynı zamanda botları görüntülemenin alternatifi olarak da kullanılabilir, çünkü bu yöntemler size gerçek görüşler, gönderinizle ilgili gerçek yorumlar, gerçek aboneler ve diğerlerini verir.

View2be

View2be, ücretsiz ve premium ücretli servis seçenekleriyle birlikte gelen çevrimiçi bir hizmettir. Ücretsiz hizmette, yalnızca görünüm botu olarak işlev görür ve size gerçek kullanıcılar tarafından bakılır. Ücretli servislerde, aynı topluluktaki view2be servisleri ile birçok gerçek kullanıcının abonelerini, beğenilerini, yorumlarını ve görüşlerini alacaksınız. Bu durumda hiçbir şey YouTube kurallarına aykırıdır, ayrıca tüm görüşler, beğeniler ve yorumlar ve hatta alt sayımlar gerçek değildir, ancak size görüşlerini bildirenleri ve hepsinin içeriğinizle ilgilenmediğini hatırlayın; Tüm bu servisleri kullandıktan sonra bile orijinal görüntüleme tabanı hala cehennem kadar önemlidir.

UltraViews

UltraView'ler aynı zamanda YouTube içerik oluşturucuları için başka bir çevrimiçi hizmettir, bu tür hizmetler çevrimiçi trafik değişimi hizmetleri olarak kabul edilir ve popüler ve başarılı YouTube kanallarının çoğu aynı zamanda ilk büyüme için aynı hizmetleri kullanır. Bu hizmet basit bir şekilde çalışır, birçok web sitesine yönlendirilirsiniz ve aynı miktarda alacağınız ya da içeriğinizle ilgili bu görünüm ve isabet miktarından daha fazlasını alabileceğiniz videolara isabet ve görünüm sayısını artırırsınız. Oldukça basit ve hiçbir düzenleme geçersiz, herkes için kullanmak çok güvenli.

Sarma

Bu nedenle, basit bir deyişle, YouTube görünümü botu, ücretsiz görüntüleme elde etmenin yollarından biridir, ancak tek yolu değildir, bu nedenle ihtiyacınıza göre seçin ve size önemli bir hız kazandırabilen birden fazla seçeneğe de gidebilirsiniz. Kanalınızın büyümesi, ancak bunu mantıklı bir şekilde yapın, aksi takdirde israfa neden olabilir. Bir gecede başarılı veya popüler olamazsınız, ancak elbette prosedürü hızlandırabilirsiniz ancak her zaman risk altında, bunu aklınızda tutun.

Diğer makaleler: