Linux

Zamanlayıcı Yerleşik İle App “Bunun İçin Gitmek!” Pomodoro Zamanlayıcı Yapılandırılabilir Kısayollar İle Güncellendi


Gitmek İçin bir uygulama yapılacak Bunu

Onun İçin Git! verimlilik uygulama 1.8.0 sürümüne güncellendi. Yeni sürüm Pomodoro zamanlayıcı modu, yapılandırılabilir klavye kısayolları, zaman oturum açmak için bir seçenek bir görev todo.txt dosyalar için çalışıyor ve daha fazla para ekler.

Onun İçin Git! yapılacaklar listesi ve bir zamanlayıcı içerir Gtk bir araçtır. Kullandığı Todo.txt biçimuygulamalar bir bolluk tarafından desteklenen , hem masaüstü ve mobil cihazlar için olan; Todo.txt -hangi veriler düz metin dosyasında saklanır liste biçiminde bir popüler. Uygulama Windows ve Linux için kullanılabilir.

Son olarak en önemli değişiklik, onun İçin Git! 1.8.0 bir zamanlayıcı modunu değiştirmek için yeni bir seçenek. Sonları arasındaki zaman mola zamanı zaman artık aynı olmak zorunda değil – şimdi Basit zamanlayıcı modu ayarlayabilirsiniz, Pomodoroveya özel bir zaman çizelgesi kullanın.

Bu uygulama ayarları açarak yapılabilir. Davranış sekmesinde yeni Zamanlayıcı modu bırak bulun, Basit, Pomodoro veya Özel arasında seçim yapabilirsiniz olacaksınız.

Bunun yanı sıra, bu son birkaç diğer geliştirmeler yapın! 1.8.0:

  • Yapılandırılabilir klavye kısayolları
  • Zaman oturum için yeni bir seçenek Görev Zamanlayıcı kullanarak çalışma () bu todo.txt dosyalar için harcanan
  • Sistem saatini değiştirmek veya sistem askıya artık sayacını etkiler
  • Şimdi Bunun İçin Gitmek söylemek mümkündür. uzun bir görev ekleme ile nasıl duration:Xh-Ym (örneğin bir görev açıklaması duration:5m süresini aştığında 5 dakikalık bir görev için), haber
  • Onun İçin Git! şimdi şu anda bir alarm saati ile simge üzerinde çalıştığınız görev özeti
  • Her listenin başında yerine bunları sonuna kadar yeni görevler eklemek için bir seçenek eklendi
  • Eklendi --list ve --load bağımsız yapılandırılmış listeleri göstermek için ise belirtilen bir listesi yüklenemedi
  • Deneysel: şimdi bir csv dosyasına Git başlatarak faaliyetleri günlük mümkündür. ile --logfile

Bunun İçin Gitmek fazlalaştı. varsayılan olarak başlık çubuğu olmadan Temel tema kullanarak varsayılan. Bu bir garip sonuçlar-uygulama (GNOME gibi) başlık çubukları destekleyen bir masaüstü çalıştırmak önce pencereden bakıyor. Bu (Görünüm) – başlık çubuğu kullanmak, ve bunun yerine İlköğretim kullanarak GTK tema devralmak için ayarlayabilirsiniz uygulama ayarlarından değiştirilebilir. Görünümünü değiştirdikten sonra uygulamayı yeniden başlatmanız gerekir.

Git kullanmaya başlamak için tıklayın Add list uygulama penceresinin altındaki düğmesine basın. Bunu yaptıktan sonra, uygulama yapılacaklar dosyaları tutacak yeri Todo.txt bir klasörü () seçmek için, listeden bir isim ve birkaç diğer ayarları girin istenir:

Bunun İçin yeni todo.txt git

Yapılacaklar listesi çift tıklayın sonra bir yeni ekleme ve yeni görevler eklemek sağlayan yeni bir görünüm elde edersiniz:

Bunun İçin todo.txt git

Araç çubuğunda otomatik geçiş yapmanıza izin veren sekmeleri bulmak ve tamamlanan görevler göreceksiniz.

İndirmek İçin Git!

Uygulama Windows ve Linux üzerinde çalışır.

Linux İçin, Bunun İçin Gitmek! Elementary OS AppCenter mevcuttur, Ubuntu, Ubuntu tabanlı Linux Mint ve diğer Linux dağıtımları için bir PPA Arch Linux Kullanıcı Depo ve. Uygulama ayrıca kolay neredeyse herhangi bir Linux dağıtımı yüklemek için yapar Flahub, kullanılabilir (gerekir Kur Flatpak ve Flathub Eğer Henüz yapmadıysanız, daha sonra ziyaret edin Onun İçin Git! Flathub eğer Flatpak destekliyorsa) Linux dağıtım yazılım yöneticisi için, ya da arama yüklemek için sayfa.

Bunun İçin bu makaleyi yazıyorum anda, çoğu paketler güncellenmiş olmadı fazlalaştı. 1.8.0 versiyonu.

İlk görüntü kredi: Onun İçin Git! GitHub depo sayfası.

Daha Fazla Göster
Kapalı